MÖBLER / Bord / Bord 15597134

nr 1559 7134

Bord

med lådor, 1800-tal. Bredd: 79 cm, djup: 49 cm, höjd: 80 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 28 augusti 2023
kl 19:27:25

Superellipsbordet